به نام خداوند هستی بخش

  انتشارات کتابخانه فرهنگ در سال 1378 با مشخصات صاحب امتیاز به نام خانم فاطمه سادات موسوی و مدیریت آقای ناصر نقی زاده هنجنی با هدف خدمت رسانی به جامعه فرهنگی کشور , در زمینه نشر کتب دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا اقدام به فعالیت نموده و در همان سال دومین فروشگاه خود را در خیابان انقلاب پاساژ فروزنده با نام کتابفروشی معراج , راه اندازی نمود.

  این انتشارات همواره سعی بر آن داشته تا از اساتید مجرب در خصوص تألیف و ترجمه کتب بهره بگیرد تا بتواند قدم بسزایی در خدمت رسانی به جامعه علمی و دانشگاهی کشور بردارد و همواره فعالیت انتشارات خود را فراتر از یک بنگاه اقتصادی بداند. 

  این مجموعه جهت بروزرسانی فعالیتهای خود از بهترین همکاران در زمینه حروفچینی , صفحه آرایی , ویراستاری , لیتوگرافی , چاپ و صحافی استفاده می نماید.

  این انتشارات با سابقه 26 سال فعالیت , نزدیک به 450 عنوان کتاب به چاپ رسانده است از این رو  همکاری گسترده ای با مراکز دانشگاهی سراسر کشور و اکثریت فروشگاههای کتاب در تهران و شهرستانها دارد. 

  انتشارات کتابخانه فرهنگ ، با داشتن فروشگاه کتابهای دانشگاهی و کنکوری مقاطع کاردانی پیوسته ، کارشناسی ارشد ، دکترا و فنی و حرفه ای و همینطور داشتن پخش کتاب و ارسال کتب به سراسر کشور و همینطور داشتن سایت با فروش بالا ، در خدمت تمامی دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاهی در سراسر کشور می باشد. 

 

با آرزوی موفقیت روز افزون - انتشارات کتابخانه فرهنگ